Nazywam się Łukasz Kałuża. Cytując klasyka: „Znamy się mało. Właściwie wcale się nie znamy. To może powiem kilka słów o sobie, najpierw„. Z aparatem przy oku biegałem od małego, ale dopiero całkiem niedawno fotografowanie awansowało do rangi hobby nr 1. Najbardziej lubię fotografię krajobrazową. Moje ulubione tematy to góry i pustynia. Szczególnie gustuję w surowych, czarno-białych pejzażach i prostych formach. 24938-20110307144237
anonimowe-0707-20100305212307

Miło mi powitać wszystkich zaglądających. Serdecznie dziękuję za wizytę. Chętnie przyjmę wszelkie komentarze, zarówno te pozytywne, jak i krytyczne. Jeśli się choć trochę podoba, przekażcie namiary dalej, klikajcie w lajki, wypijcie moje zdrowie, i co tam jeszcze chcecie. Jeśli komuś przypadnie któreś foto specjalnie do gustu i potrzebuje większego rozmiaru, fototapety czy obrazu, pisać śmiało ;)

Galerię rzecz jasna dedykuję żonie, może da się namówić na jakieś pozowanie w pięknych okolicznościach przyrody bez tupania nóżkami :) Zdrowie Asi, no i Wasze też :) PROST!!!